O nas

O nas

KLIMA-BESKID

KLIMA-BESKID to firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji oraz Chłodnictwa. Nasze doświadczenie idzie w parze z najnowszymi rozwiązaniami, które wykorzystujemy w realizowanych przez nas projektach. Zachowujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, jednocześnie dotrzymując terminowości. Naszym klientom oferujemy doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis, projekt. Działamy na terenie woj. małopolskiego.
Oferujemy usługi w zakresie pomocy przy wyborze urządzeń, serwisujemy gwarancyjnie i pogwarancyjnie szybko i profesjonalnie montujemy , a w każdej chwili zajmujemy się naprawą.
Wszystkie powyższe systemy wykonujemy dla właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań oraz firm, sklepów, lokali gastronomicznych, hal przemysłowych, zakładów produkcyjnych. Doradzamy w wyborze urządzeń i wyceniamy gratis.
Mimo krótkiego istnienia firmy zdobyliśmy już doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość naszych usług.
Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług i dokładanie wszelkich starań, aby realizacja każdego zobowiązania nawet najbardziej skomplikowanego i złożonego była spełniona w umówionym terminie.
Co pozwala wyjść na przeciw potrzebom i oczekowaniom klientów, oraz wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek.

Niskie ceny

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test.

Łatwy kontakt

Jesteśmy dostępni w każdym dniu tygodnia. Napisz lub zadzwoń do nas w dowolnej chwili

Odpowiedzialność

Mamy także na uwadze zdrowie i czynniki środowiskowe, dlatego zawsze dążymy do absolutnego bezpieczeństwa naszych instalacji, oraz minimalizacji zużycia energii.

Dokładność

Klimatyzatory często montowane są w wykończonych już wnętrzach – tutaj ważna jest estetyka nie tylko samego urządzenia ale i staranność podczas wykonywania montażu. Z tego powodu wyjątkowo istotne jest zaplanowanie instalacji.

Wyślij zapytanie